734045-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 734045-1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 734045-1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 734045-1 |
|---|---|
| Manufacturer | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Description | CUTTER CABLE CIRC CROSS BLADES |
| Lead Free Status / RoHS Status | Not applicable / Not applicable |
| Reference Price (In US Dollars) | 3 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $388.127 | |||||
Specifications
Data sheet
| Weight: | 1.8 lbs (816.5g) |
|---|---|
| Type: | Cable |
| Shape: | Circular |
| Series: | AMP |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Length - Overall: | 7.87" (200.0mm) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Not applicable / Not applicable |
| Features: | Notched Blades |
| Detailed Description: | Cable Cutter Circular 7.87" (200.0mm) |
| Cut Edge: | - |
| Capacity: | 52mm Dia Soft Wire |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 734045-1, use the request quote form to request 734045-1 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 734045-1.The price and lead time for 734045-1 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 734045-1.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation



