72V815L10PFG8
Buy 72V815L10PFG8 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 72V815L10PFG8
Manufacturer IDT (Integrated Device Technology)
Description IC MEM FIFO 512X18 128TQFP
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Voltage - Supply:3V ~ 3.6V
Supplier Device Package:128-TQFP (14x20)
Series:72V
Retransmit Capability:No
Programmable Flags Support:Yes
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:128-LQFP
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):3 (168 Hours)
Memory Size:18K (512 x 18 x 2)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Function:Synchronous
FWFT Support:Yes
Expansion Type:Depth, Width
Data Rate:100MHz
Current - Supply (Max):60mA