72V3680L15PFI
Buy 72V3680L15PFI with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 72V3680L15PFI
Manufacturer IDT (Integrated Device Technology)
Description IC FIFO SS 16384X36 15NS 128TQFP
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Voltage - Supply:3.15V ~ 3.45V
Supplier Device Package:128-TQFP (14x20)
Series:72V
Retransmit Capability:Yes
Programmable Flags Support:Yes
Packaging:Tray
Package / Case:128-LQFP
Other Names:IDT72V3680L15PFI
IDT72V3680L15PFI-ND
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):3 (168 Hours)
Memory Size:576K (16K x 36)
Expansion Type:Depth, Width
Data Rate:66.7MHz
Current - Supply (Max):40mA