72V2113L10PFI
Buy 72V2113L10PFI with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 72V2113L10PFI
Manufacturer IDT (Integrated Device Technology)
Description IC FIFO SUPERSYNCII 10NS 80TQFP
Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Call
Reference Price
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Voltage - Supply:3.15V ~ 3.45V
Supplier Device Package:80-TQFP (14x14)
Series:72V
Retransmit Capability:Yes
Programmable Flags Support:Yes
Packaging:Tray
Package / Case:80-LQFP
Other Names:800-2146
IDT72V2113L10PFI
IDT72V2113L10PFI-ND
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):3 (168 Hours)
Memory Size:4.5M (256K x 18)(512K x 9)
Function:Synchronous
FWFT Support:Yes
Expansion Type:Depth, Width
Data Rate:100MHz
Current - Supply (Max):35mA