7281L15PAGI8
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 7281L15PAGI8 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 7281L15PAGI8 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 7281L15PAGI8 |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC MEM FIFO 512X9 15NS 56-TSSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 2000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $9.403 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 4.5V ~ 5.5V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 56-TSSOP |
| Series: | 7200 |
| Retransmit Capability: | Yes |
| Programmable Flags Support: | No |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Other Names: | IDT7281L15PAGI8 IDT7281L15PAGI8-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Memory Size: | 9K (512 x 9 x 2) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Function: | Asynchronous |
| FWFT Support: | No |
| Expansion Type: | Depth, Width |
| Data Rate: | 40MHz |
| Current - Supply (Max): | 125mA |
| Bus Directional: | Uni-Directional |
| Base Part Number: | 7281 |
| Access Time: | 15ns |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 7281L15PAGI8, use the request quote form to request 7281L15PAGI8 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 7281L15PAGI8.The price and lead time for 7281L15PAGI8 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 7281L15PAGI8.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation




