727M
Greenlee Communications
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 727M with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 727M with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 727M |
|---|---|
| Manufacturer | Greenlee Communications |
| Description | CUTTER CABLE CIRC CROSS BLADES |
| Lead Free Status / RoHS Status | Not applicable / Not applicable |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $39.22 | |||||
Specifications
Data sheet
| Weight: | 1 lb (453.59g) |
|---|---|
| Type: | Cable |
| Shape: | Circular |
| Series: | - |
| Other Names: | 12629 |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Length - Overall: | 9.25" (235.0mm) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Not applicable / Not applicable |
| Features: | High Leverage |
| Detailed Description: | Cable Cutter Circular 9.25" (235.0mm) |
| Cut Edge: | - |
| Capacity: | 2/0 AWG |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 727M, use the request quote form to request 727M pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 727M.The price and lead time for 727M depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 727M.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


