72413L25SOG
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 72413L25SOG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 72413L25SOG
Manufacturer IDT (Integrated Device Technology)
Description IC FIFO PAR W/FLAGS 32KB 20SOIC
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Supplier Device Package:20-SOIC
Series:7200
Retransmit Capability:No
Programmable Flags Support:No
Packaging:Tube
Package / Case:20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Other Names:IDT72413L25SOG
IDT72413L25SOG-ND
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Memory Size:320 (64 x 5)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Function:Asynchronous
FWFT Support:No
Expansion Type:Depth, Width
Data Rate:25MHz
Current - Supply (Max):60mA