71BF30-01-1-12N-C
Buy 71BF30-01-1-12N-C with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 71BF30-01-1-12N-C
Manufacturer Grayhill, Inc.
Description SWITCH ROTARY 12POS 250MA 115V
Data sheet
Voltage Rating - DC:30V
Voltage Rating - AC:115V