71AF36-03-1-10N-C
Grayhill, Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 71AF36-03-1-10N-C with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 71AF36-03-1-10N-C
Manufacturer Grayhill, Inc.
Description SWITCH ROTARY 10POS 250MA 115V
(In US Dollars)
25 pcs
Data sheet
Voltage Rating - DC:30V
Voltage Rating - AC:115V