71AF36-01-1-10N-C
Buy 71AF36-01-1-10N-C with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 71AF36-01-1-10N-C
Manufacturer Grayhill, Inc.
Description SWITCH ROTARY 10POS 250MA 115V
Data sheet
Voltage Rating - DC:30V
Voltage Rating - AC:115V