60A18-8-040S
Buy 60A18-8-040S with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 60A18-8-040S
Manufacturer Grayhill, Inc.
Description ROTARY ENCODER OPTICAL 20PPR
Data sheet
Voltage - Supply:4.75 V ~ 5.25 V
Termination Style:Cable with Connector
Series:60A