60A00-2-050C
Grayhill, Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 60A00-2-050C with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 60A00-2-050C
Manufacturer Grayhill, Inc.
Description ROTARY ENCODER OPTICAL
(In US Dollars)
1 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:4.75 V ~ 5.25 V
Termination Style:PC Pin
Series:60A