6-34T-BD-24
Leader Tech Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 6-34T-BD-24 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 6-34T-BD-24
Manufacturer Leader Tech Inc.
Description 0.07 X 0.34 BD 24--6-34T-BD-24--
Lead Free Status / RoHS Status
Call
Reference Price
(In US Dollars)
40 pcs
Data sheet
Width:0.340" (8.64mm)
Type:Fingerstock
Shape:-
Series:-
Plating - Thickness:-
Plating:Unplated
Operating Temperature:-55°C ~ 121°C
Material:Beryllium Copper
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Length:24.000" (609.60mm)
Height:0.070" (1.78mm)