591KC125M000DGR
Buy 591KC125M000DGR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 591KC125M000DGR
(In US Dollars)
250 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:1.8V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series:Si591
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:6-SMD, No Lead
Output:CML
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Height - Seated (Max):0.071" (1.80mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±20ppm
Frequency:125MHz
Detailed Description:125MHz XO (Standard) CML Oscillator 1.8V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):110mA
Current - Supply (Disable) (Max):75mA