55PC4233-22-MST3-9CS2861
Buy 55PC4233-22-MST3-9CS2861 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 55PC4233-22-MST3-9CS2861
Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Description 55PC CABLE
(In US Dollars)
2000 pcs
Data sheet
Wire Gauge:22 AWG
Voltage:600V
Shield Type:-
Shield Material:-
Shield Coverage:-
Series:-
Other Names:A91340-000
Operating Temperature:200°C
Number of Conductors:3
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:9 Weeks
Jacket Color:White
Jacket (Insulation) Thickness:0.0070" (0.178mm)
Jacket (Insulation) Material:Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Jacket (Insulation) Diameter:0.113" (2.87mm)
Detailed Description:3 Conductor Multi-Conductor Cable White 22 AWG