5487BP15C675
Johanson Technology
5487BP15C675
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 5487BP15C675 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 5487BP15C675
Manufacturer Johanson Technology
Description FILTER BANDPASS 5.5GHZ WIFI
Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Call
Reference Price
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Size / Dimension:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series:-
Ripple:-
Packaging:Bulk
Package / Case:0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Insertion Loss:1.8dB
Height (Max):0.037" (0.95mm)
Frequency:5.4875GHz Center
Filter Type:Band Pass
Bandwidth:675MHz