531SB104M166DG
Buy 531SB104M166DG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 531SB104M166DG
Data sheet
Voltage - Supply:2.5V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Output:LVDS
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Height - Seated (Max):0.071" (1.80mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±20ppm
Frequency:104.166MHz
Detailed Description:104.166MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):98mA
Current - Supply (Disable) (Max):75mA