531AA64M0000DG
Buy 531AA64M0000DG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 531AA64M0000DG
(In US Dollars)
50 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:3.3V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series:Si531
Ratings:-
Packaging:Strip
Package / Case:6-SMD, No Lead
Output:LVPECL
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Height - Seated (Max):0.071" (1.80mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±50ppm
Frequency:64MHz
Detailed Description:64MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):121mA
Current - Supply (Disable) (Max):75mA