515CDA125M000AAGR
Energy Micro (Silicon Labs)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 515CDA125M000AAGR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 515CDA125M000AAGR
Manufacturer Energy Micro (Silicon Labs)
Description VCXO; DIFF/SE; SINGLE FREQ; 0.1-
Lead Free Status / RoHS Status
Call
Reference Price
(In US Dollars)
1000 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:3.3V
Type:VCXO
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series:Si515
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:6-SMD, No Lead
Output:CMOS
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Height - Seated (Max):0.071" (1.80mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±20ppm
Frequency:125MHz
Detailed Description:125MHz VCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):29mA
Current - Supply (Disable) (Max):22mA
Base Resonator:Crystal
Absolute Pull Range (APR):±30ppm