511RBB33M3333BAGR
Buy 511RBB33M3333BAGR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 511RBB33M3333BAGR
(In US Dollars)
1000 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:1.8V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series:Si511
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:6-SMD, No Lead
Output:CMOS
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Height - Seated (Max):0.050" (1.28mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±25ppm
Frequency:33.3333MHz
Detailed Description:33.3333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):26mA
Current - Supply (Disable) (Max):18mA