500SAAA155M520ACF
Buy 500SAAA155M520ACF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 500SAAA155M520ACF
(In US Dollars)
100 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:3.3V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Series:Si500S
Ratings:-
Packaging:Strip
Package / Case:4-SMD, No Lead
Output:CMOS
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±10ppm
Frequency:155.52MHz
Detailed Description:155.52MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):24mA
Current - Supply (Disable) (Max):10.7mA