4MA133333Z4BACTGI
Buy 4MA133333Z4BACTGI with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 4MA133333Z4BACTGI
Manufacturer IDT (Integrated Device Technology)
Description OSC MEMS 133.333MHZ LVDS SMD
Data sheet
Voltage - Supply:2.5V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series:4MA
Ratings:-
Packaging:Tray
Package / Case:6-SMD, No Lead
Output:LVDS
Other Names:IDT4MA133333Z4BACTGI
IDT4MA133333Z4BACTGI-ND
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±50ppm
Frequency:133.333MHz
Detailed Description:133.333MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):95mA (Typ)