4MA133333Y3BACTGI
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 4MA133333Y3BACTGI with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 4MA133333Y3BACTGI
Manufacturer IDT (Integrated Device Technology)
Description OSC MEMS 133.333MHZ LVPECL SMD
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Voltage - Supply:2.5V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series:4MA
Ratings:-
Packaging:Tray
Package / Case:6-SMD, No Lead
Output:LVPECL
Other Names:IDT4MA133333Y3BACTGI
IDT4MA133333Y3BACTGI-ND
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±50ppm
Frequency:133.333MHz
Detailed Description:133.333MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead