4964-SS-180
Pomona Electronics
4964-SS-180
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 4964-SS-180 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 4964-SS-180
Manufacturer Pomona Electronics
Description CBL ASSY BNC PLUG-PLUG RG58 15'
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Style:BNC to BNC
Series:-
Operating Temperature:50°C
Length:180.0" (4.6m) 15.0'
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Impedance:50 Ohms
Gender:Male to Male
Frequency - Max:10kHz
Features:Shielded
Detailed Description:Cable Assembly Coaxial BNC to BNC Male to Male RG-58 180.0" (4.6m) 15.0'