4694AK51S00725
Laird Technologies
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 4694AK51S00725 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 4694AK51S00725
Manufacturer Laird Technologies
Description GK SNCU NRS PU V0 REC
(In US Dollars)
61 pcs
Data sheet
Width:0.500" (12.70mm)
Type:Fabric Over Foam
Shape:Rectangle
Series:-
Plating - Thickness:-
Plating:-
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Material:-
Manufacturer Standard Lead Time:3 Weeks
Length:7.250" (184.15mm)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height:0.126" (3.20mm)