4613X-101-223LF
Bourns, Inc.
4613X-101-223LF
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 4613X-101-223LF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 4613X-101-223LF
Manufacturer Bourns, Inc.
Description RES ARRAY 12 RES 22K OHM 13SIP
(In US Dollars)
2000 pcs
Data sheet
Tolerance:±2%
Temperature Coefficient:±100ppm/°C
Supplier Device Package:13-SIP
Size / Dimension:1.298" L x 0.098" W (32.97mm x 2.49mm)
Series:4600X
Resistor-Ratio-Drift:-
Resistor Matching Ratio:-
Resistance (Ohms):22k
Power Per Element:200mW
Packaging:Bulk
Package / Case:13-SIP
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Number of Resistors:12
Number of Pins:13
Mounting Type:Through Hole
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:15 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height - Seated (Max):0.200" (5.08mm)
Detailed Description:22k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 12 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 13-SIP