4609PA51H08400
Laird Technologies
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 4609PA51H08400 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 4609PA51H08400
Manufacturer Laird Technologies
Description GK NICU PTAFG PU V0 DSH
(In US Dollars)
16 pcs
Data sheet
Width:0.402" (10.20mm)
Type:Fabric Over Foam
Shape:D-Shape
Series:-
Plating - Thickness:-
Plating:-
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Material:Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Manufacturer Standard Lead Time:3 Weeks
Length:84.000" (213.36cm)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height:0.181" (4.60mm)