4520AB51K02539
Laird Technologies
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 4520AB51K02539 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 4520AB51K02539
Manufacturer Laird Technologies
Description GK NICU NRS PU V0 SQ
(In US Dollars)
82 pcs
Data sheet
Width:2.000" (50.80mm)
Type:Fabric Over Foam
Shape:Square
Series:-
Plating - Thickness:-
Plating:-
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Material:Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Manufacturer Standard Lead Time:3 Weeks
Length:25.390" (644.91mm)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height:2.000" (50.80mm)