4223AB51K02316
Laird Technologies
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 4223AB51K02316 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 4223AB51K02316
Manufacturer Laird Technologies
Description GK NICU NRS PU V0 REC
(In US Dollars)
89 pcs
Data sheet
Width:0.157" (4.00mm)
Type:Fabric Over Foam
Shape:Rectangle
Series:-
Plating - Thickness:-
Plating:-
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Material:Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Manufacturer Standard Lead Time:3 Weeks
Length:23.160" (588.26mm)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height:0.039" (1.00mm)