4186PA51H01200
Laird Technologies
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 4186PA51H01200 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 4186PA51H01200
Manufacturer Laird Technologies
Description GK NICU PTAFG PU V0 REC
(In US Dollars)
158 pcs
Data sheet
Width:0.201" (5.10mm)
Type:Fabric Over Foam
Shape:Rectangle
Series:-
Plating - Thickness:-
Plating:-
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Material:Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Manufacturer Standard Lead Time:3 Weeks
Length:12.000" (304.80mm)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height:0.079" (2.00mm)