415-0082-MM500
Bel
415-0082-MM500
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 415-0082-MM500 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 415-0082-MM500
Manufacturer Bel
Description CBL ASSY SMA PLUG .141 19.69"
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 83 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs250 pcs
Data sheet
Style:SMA to SMA
Series:-
Other Names:J10386
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):Not Applicable
Manufacturer Standard Lead Time:7 Weeks
Length:19.69" (500.00mm)
Impedance:50 Ohms
Gender:Male to Male
Frequency - Max:26.5GHz
Features:Shielded
Detailed Description:Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Male to Male Hand Formable .141 19.69" (500.00mm)