Buy 415-0079-024 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 415-0079-024
Manufacturer Bel
Description CBL ASSY SMA PLUG RG142 24"
(In US Dollars)
100 pcs
Data sheet
Style:SMA to SMA
Series:-
Other Names:J795
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:7 Weeks
Length:24.00" (609.60mm)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Impedance:50 Ohms
Gender:Male to Male
Frequency - Max:12.4GHz
Features:Shielded
Detailed Description:Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Male to Male RG-142 24.00" (609.60mm)