415-0070-MM750
Bel
415-0070-MM750
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 415-0070-MM750 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 415-0070-MM750
Manufacturer Bel
Description CBL ASSY SMA-MMCX RG178 29.53"
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 99 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Data sheet
Style:SMA to MMCX
Series:-
Other Names:J10358
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):Not Applicable
Manufacturer Standard Lead Time:7 Weeks
Length:29.53" (750.00mm)
Impedance:50 Ohms
Gender:Female to Male
Frequency - Max:6GHz
Features:Shielded
Detailed Description:Cable Assembly Coaxial SMA to MMCX Female to Male RG-178 29.53" (750.00mm)