Buy 415-0068-024 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 415-0068-024
Manufacturer Bel
Description CBL ASSY MMCX PLUG RG178 24"
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 1 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Data sheet
Style:MMCX to MMCX
Series:-
Other Names:4150068024
J739
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:7 Weeks
Length:24.00" (609.60mm)
Impedance:50 Ohms
Gender:Male to Male
Frequency - Max:6GHz
Features:Shielded
Detailed Description:Cable Assembly Coaxial MMCX to MMCX Male to Male RG-178 24.00" (609.60mm)