Buy 415-0067-018 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 415-0067-018
Manufacturer Bel
Description CBL ASSY MMCX PLUG RG316 18"
(In US Dollars)
100 pcs
Data sheet
Style:MMCX to MMCX
Series:-
Other Names:J734
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:7 Weeks
Length:18.00" (457.20mm)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Impedance:50 Ohms
Gender:Male to Male
Frequency - Max:6GHz
Features:Shielded
Detailed Description:Cable Assembly Coaxial MMCX to MMCX Male to Male RG-316 18.00" (457.20mm)