Buy 415-0057-012 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 415-0057-012
Manufacturer Bel
Description CBL ASSY BNC PLUG-PLUG RG59 12"
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 81 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Data sheet
Style:BNC to BNC
Series:-
Other Names:4150057012
J6512
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:7 Weeks
Length:12.00" (304.80mm)
Impedance:50 Ohms
Gender:Male to Male
Frequency - Max:4GHz
Features:Shielded
Detailed Description:Cable Assembly Coaxial BNC to BNC Male to Male RG-59 12.00" (304.80mm)