Buy 415-0054-060 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 415-0054-060
Manufacturer Bel
Description CBL ASSY BNC PLUG-PLUG RG58 5'
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 305 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs250 pcs
Data sheet
Style:BNC to BNC
Series:-
Other Names:415-0054-060-ND
J10110
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:7 Weeks
Length:60.0" (1.5m) 5.0'
Impedance:50 Ohms
Gender:Male to Male
Frequency - Max:4GHz
Features:Shielded
Detailed Description:Cable Assembly Coaxial BNC to BNC Male to Male RG-58 60.0" (1.5m) 5.0'