Buy 415-0051-024 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 415-0051-024
Manufacturer Bel
Description CBL ASSY BNC PLUG-PLUG 24"
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Style:BNC to BNC
Series:-
Other Names:4150051024
J5924
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Length:24.00" (609.60mm)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Impedance:75 Ohms
Gender:Male to Male
Frequency - Max:3GHz
Features:Shielded
Detailed Description:Cable Assembly Coaxial BNC to BNC Male to Male Belden 735A 24.00" (609.60mm)
Color:Black
Cable Type:Belden 735A