Buy 415-0038-012 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 415-0038-012
Manufacturer Bel
Description CBL ASSY SMA PLUG-PLUG RG58 12"
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 102 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Data sheet
Style:SMA to SMA
Series:-
Other Names:4150038012
J4612
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:7 Weeks
Length:12.00" (304.80mm)
Impedance:50 Ohms
Gender:Male to Male
Frequency - Max:12.4GHz
Features:Shielded
Detailed Description:Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Male to Male RG-58 12.00" (304.80mm)