Buy 415-0036-048 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 415-0036-048
Manufacturer Bel
Description CBL ASSY SMA PLUG RG316 DS 4'
(In US Dollars)
25 pcs
Data sheet
Style:SMA to SMA
Series:-
Other Names:4150036048
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:7 Weeks
Length:48.0" (1.2m) 4.0'
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Impedance:50 Ohms
Gender:Male to Male
Frequency - Max:12.4GHz
Features:Shielded
Detailed Description:Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Male to Male RG-316 DS 48.0" (1.2m) 4.0'