415-0015-MM150
Bel
415-0015-MM150
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 415-0015-MM150 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 415-0015-MM150
Manufacturer Bel
Description CBL ASSY MCX PLUG RG178 5.906"
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 91 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Data sheet
Style:MCX to MCX
Series:-
Other Names:J10252
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):Not Applicable
Manufacturer Standard Lead Time:7 Weeks
Length:5.906" (150.00mm)
Impedance:50 Ohms
Gender:Male to Male
Frequency - Max:6GHz
Features:Shielded
Detailed Description:Cable Assembly Coaxial MCX to MCX Male to Male RG-178 5.906" (150.00mm)