Bel
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 415-0004-024 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 415-0004-024
Manufacturer Bel
Description CBL ASSY SMB PLUG RG316 24"
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 44 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Data sheet
Style:SMB to SMB
Series:-
Other Names:4150004024
J7324
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:7 Weeks
Length:24.00" (609.60mm)
Impedance:50 Ohms
Gender:Female to Female
Frequency - Max:4GHz
Features:Shielded
Detailed Description:Cable Assembly Coaxial SMB to SMB Female to Female RG-316 24.00" (609.60mm)