413-K54-FN2-45A
E-T-A
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 413-K54-FN2-45A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 413-K54-FN2-45A
Manufacturer E-T-A
Description CIR BRKR THRM 45A 115VAC 28VDC
(In US Dollars)
1 pcs
Data sheet
Voltage Rating - DC:28V
Voltage Rating - AC:115V
Series:413
Number of Poles:1
Mounting Type:Panel Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:7 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Illumination Voltage (Nominal):-
Illumination:-
Current Rating:45A