4056AB51S01000
Laird Technologies
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 4056AB51S01000 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 4056AB51S01000
Manufacturer Laird Technologies
Description GK SNCU NRS PU V0 REC
(In US Dollars)
96 pcs
Data sheet
Width:0.201" (5.10mm)
Type:Fabric Over Foam
Shape:Rectangle
Series:-
Plating - Thickness:-
Plating:-
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Material:-
Manufacturer Standard Lead Time:3 Weeks
Length:10.000" (254.00mm)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height:0.059" (1.50mm)