4049AB22103936
Laird Technologies
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 4049AB22103936 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 4049AB22103936
Manufacturer Laird Technologies
Description GASKET FABRIC/FOAM 6.35MM SQUARE
(In US Dollars)
36 pcs
Data sheet
Width:0.252" (6.40mm)
Type:Fabric Over Foam
Shape:Square
Series:-
Plating - Thickness:-
Plating:-
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Material:-
Manufacturer Standard Lead Time:3 Weeks
Length:39.360" (99.97cm)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height:0.252" (6.40mm)