39-50-3903-BLACK
3M
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 39-50-3903-BLACK with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 39-50-3903-BLACK
Manufacturer 3M
Description TAPE DUCT CLOTH BLACK 39"X 50YDS
(In US Dollars)
1 pcs
Data sheet
Width:39.00" (990.60mm)
Usage:-
Thickness - Backing, Carrier:-
Thickness - Adhesive:-
Thickness:0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)
Temperature Range:200°F (93°C) Max