3550FB39C0050E
Johanson Technology
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 3550FB39C0050E with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 3550FB39C0050E
Manufacturer Johanson Technology
Description BALUN 3.3GHZ-3.8GHZ 50/50 1008
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Series:-
Return Loss (Min):9.5dB
Phase Difference:180° ±12°
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1008 (2520 Metric), 6 PC Pad
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Insertion Loss (Max):3.5dB
Impedance - Unbalanced/Balanced:50 / 50 Ohm
Frequency Range:3.3GHz ~ 3.8GHz
Detailed Description:RF Balun 3.3GHz ~ 3.8GHz 50 / 50 Ohm 1008 (2520 Metric), 6 PC Pad