Amphenol Connex (Amphenol RF)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 336320-12-0050 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 336320-12-0050
Manufacturer Amphenol Connex (Amphenol RF)
Description CBL ASSY RP-SMA-UMC 1.969"
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 5 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Data sheet
Style:RP-SMA to UMC
Series:-
Other Names:ARF2402
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:9 Weeks
Length:1.969" (50.00mm)
Impedance:50 Ohms
Gender:Female to Male
Frequency - Max:6GHz
Features:IP67 - Dust Tight, Waterproof
Detailed Description:Cable Assembly Coaxial RP-SMA to UMC Female to Male 1.13mm OD Coaxial Cable 1.969" (50.00mm)
Color:-
Cable Type:1.13mm OD Coaxial Cable