30KPA54E3/TR13
Buy 30KPA54E3/TR13 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 30KPA54E3/TR13
Manufacturer Microsemi
Description TVS DIODE 54V P600
Data sheet
Voltage - Reverse Standoff (Typ):54V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:-
Voltage - Breakdown (Min):56.84V
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:30000W (30kW)
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:P600, Axial
Operating Temperature:-55°C ~ 175°C (TJ)