3094R-681GS
Buy 3094R-681GS with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 3094R-681GS
Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 680NH 430MA 260 MOHM
(In US Dollars)
650 pcs
Data sheet
Type:-
Tolerance:±2%
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Shielding:Unshielded
Series:3094R
Ratings:-
Q @ Freq:70 @ 25MHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:2-SMD
Other Names:3094R-681GS TR 650
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Material - Core:Iron
Manufacturer Standard Lead Time:11 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Inductance Frequency - Test:25MHz
Inductance:680nH
Height - Seated (Max):0.140" (3.56mm)
Frequency - Self Resonant:160MHz
Detailed Description:680nH Unshielded Inductor 430mA 260 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR):260 mOhm Max
Current Rating:430mA